Perşembe, Şubat 09, 2012

Suluboya kuş

Kuşlar yaptım yine suluboya ile. İstediğim gibi olmadı . Yaptım ama beğenmedim. Suluboya yapmak zor birazcık. Azimle çalışıyorum. Başarmaya gayret ediyorum ama henüz istediğim gibi yapamıyorum. Üstteki kuş hiç güzel olmadı. Gökyüzü de öyle. Baktım baktım resme, ortadan bölmeye karar verdim. Pes etmek yok tabii. İyiyi yapana kadar çalışmaya devam.


Bu tombulu sevdim işte ben. Belki sadece onu çerçeveye alabilirim. Bir de öyle garip huylarım vardır ki, yüreğim çok fazla yufka galiba. Resimdeki kuşa bile üzülebilirim, onları güzel çirkin diye ayırt ettiğim için. Ki resme bakıp bakıp yüreğimde bunu taşıyorum inanın .

6 yorum:

 1. Kuşlar gayet güzel olmuş elinize sağlık.
  Ayrıca bu kuş güzel,diğer kuş çirkin diye kendinizi üzmeyin,onların da güzeli-çirkini var.
  Tıpkı Adriana Lima ile Ayşen Gruda arasındaki fark gibi :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim .
   Allah razı olsun, beni güldürdünüz. Çok da ihtiyacım vardı bu kahkahaya. :)))Gününüz güzel olsun inşallah. :)

   Sil
 2. Resim yapabilmek ne kadar mutlu eden bir yetenek olmali..ben su önümdeki dalda tam zamaninda bir yakalasam da cekebilsem fotograflarini diye ugrasirken, sen ne güzel cizivermissin onlari..ne de güzel üstelik :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Resim yapmak gerçekten mutluluk verici sevgili Melange. Cafeyi açabilirsem eğer bir gün, bir katında resim çalışmaları da olsun istiyorum :) Hayal etmesi bile güzel.
   O yaramaz kuşlar çok zor poz veriyorlar ne yazık ki. :)

   Sil
 3. Güzel kuşlar ve güzel resimler. Bence üstteki alıcı kuş gibi,hırçın, acelesi var gibi, gayette güzel olmuş. Hiç alttakine dikkat ettiniz mi, pek cilveli, hiç acelesi yok, kuş işte....

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. "Kuş işte" deyip geçmeyin alttakine, Adriana Lima o. :))

   Sil

İki Kum Tanesi , zaman ayırıp okuduğunuz ve yorumda bulunduğunuz için teşekkür eder.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...