Pazar, Ağustos 28, 2016

Ondan Bundan Şundan

Burçlara inanır mısınız ? Ben henüz tam karar veremesem de , inanma yönünde ilerliyorum. Genel özellikler konusunda deneyimlerim oluyor bazen. Aaa tamam doğru, burçlara inanmalı diyorum. Burçların aşk uyumları diye bir şey var. Hangi burç hangi burçla aşkta uyumlu. Aşk uyuma baksaydı, tüm aşklar ömür boyu sürerdi. Aşkın gözü kara bir kere, uyuma falan bakmaz tutulur gider peşinden. Ben bir Balık ve yükseleni Koç olarak; Koç burcu ile aşkta anlaşabileceğimi hiç sanmıyorum. Al işte aniden yitirdim burçlara inancımı.
Ama biz yine de bir burç uyum tablosuna bakalım.

Koç _ Aslan ...
Boğa _ Yengeç...
İkizler _ İkizler ...
Yengeç _ Boğa ....
Aslan _ Koç .....
Terazi _ İkizler ....
Başak _ Boğa ....
Akrep _ Yengeç ....
Yay _ Koç ....
Oğlak _ Boğa ....
Balık _ Koç ....
TIKTIK  yapıp aşk, evlilik ve cinsellikte uyum detaylarına  bakabilirsiniz.

Her gün kulaklarımız kötü haberler duyuyor, gözlerimiz kötü şeyler görüyor ve okuyor. Çünkü iyi haberler kötü haberler kadar prim yapmıyor ne yazık ki. Ben çok fazla haber okumasam da böyle bir güzel haberden kaçınızın bilgisi oldu acaba. 


Rize'de Çaykur'a ait arazide çay evi yapılacakmış. İki tane mavi ladin çay ağacı inşaatı engellemiş. Elleri öpülesi insanlar bu iki ağacı kesip inşaatı yapmak yerine, iki ağacı kesmeden , cam fanuslar içine alarak inşaatı tamamlamışlar. Çaykur genel müdürü Sayın İmdat Sütlüoğlu, ömrünüz mavi ladinler kadar uzun ve sağlıklı olsun. Sizin gibi insanlara ihtiyacımız var. Lütfen haberin tamamı ve fotoğraflar için TIKTIK
Pantone sonbahar-kış renklerini açıklamış TIKTIK. Şahane renkler var. Mesela Potter's clay diye bir renk var ki benim en sevdiklerimden biri. Olmayan ingilizcemden dolayı, çevirisi çömlekçi çamuru diye geçiyor googleda. Ve maviler var, çimen yeşili  var, grinin şahane bir tonu var. Ben yeşil sevmem pek ama bu yeşil şahane. Ve  BU SİTE , moda hakkında bilmek isteyeceğiniz bir sürü haber var , Kendi moda blogunuzuda ekleyebiliyorsunuz anladığım kadarı ile. Ve işte yılın yeşili .


LUSH MEADOW


Çocuklarınız parmaklarını emiyorsa mikrop kapacak diye telaş etmeyin , bunun faydası bile varmış. Küçük yaşta kire ve mikroba maruz kalmanın , alerji geliştirme  riskini azalttığı gözlemlenmiş. Böyleymiş diye de , em yavrum parmağını diye teşvik edin demiyorlar .

Babalar, dedeler lütfen sağlıklı beslenerek, torunlarınızın yaşam kalitesini de yükseltin diyor bilim insanları. Çünkü genetik geçmişimiz çok önemli. Siz sağlıklı iseniz , sizden sonra doğacak aile fertleri de , genler dolayısı ile bu sağlıklı yapıyı devam ettiriyor. Torunuma ne miras bırakayım diye düşünenlerin dikkatine. TIKTIK 


Torunlarınıza sanat mirası bırakmayı da ihmal etmeyin tabi. Sanatın her kolu olabilir. Ailesinde ne görüyorsa, çocuk ona daha çok meyilli oluyor genellikle. Çocuklarınızı, tiyatroya, sinemaya, resim sergilerine, konserlere götürmeyi unutmayın. Hem de bunu sık sık yapın. Dönüp dolaşıp konu bir şekilde pazar şarkısına gelecekti elbette. Son günlerde Kalben'in birkaç şarkısı dışında beğendiğim yeni bir şey olmadı. O yüzden bu aralar bol bol eski şarkıları dinliyorum. İşte sevdiğim bir kaçı.

* 1
*2
*3
*tüm özleyenler için


Ailenizle kenetlendiğiniz, birbirinize sıkıca sarıldığınız, güzel sevgi sözcükleri ile çocuklarınızı, eşlerinizi,büyüklerinizi sevdiğiniz, bolca güldüğünüz, tüm aile fertlerinin şahsi zamanlarına saygı duyup, özgür bırakabildiğiniz, şahane,,mutlu, vıdı vıdısız bir pazar ve yeni bir hafta temenni ediyorum. Kucak dolusu sevgiler.2 yorum:

  1. Günaydınn dün aklıma geldin nerelerde acaba iyimi dedim iyi olmana sevindim sevgiler.

    YanıtlaSil
  2. Çok teşekkürler, düşünülmek güzel :) İyiyim çok şükür. Benden de sevgiler , kucak dolusu

    YanıtlaSil

İki Kum Tanesi , zaman ayırıp okuduğunuz ve yorumda bulunduğunuz için teşekkür eder.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...