Çarşamba, Temmuz 13, 2011

Bu hafta ne izlenebilir

Larry Crowne


İşsiz kalınca ev kredisini ödemekte zorlanan ve boş günlerinde ne yapacağını bilemeyen Larry, dostlarının tavsiyeleriyle yeni bir başlangıç için yerel bir  üniversiteye gitmeye başlar. Ve hitabet hocası Mercedes’e aşık olur.
Öğretmenliğe ve kocasına karşı ilgisini yitirmiş olan Mercedes, müthiş bir değişim geçiren bu orta yaşlardaki öğrencisine karşı ilgi duymaya başlar.

Film Komedi / Drama Tom Hanks yönetmiş.
Oyuncular :  Tom Hanks, Julia Roberts, Bryan Cranston, Wilmer Valderrama, Rami Malek
Filmin resmi sitesini ziyaret etmek ve fragmanları izlemek için TIKLAYINIZ

Aşk ve küller  / Blue ValentineDean ve Cindy, 2000′lerin modern evli çiftlerinden biridir. Cindy evliliği sırasında kendi ideallerini gerçekleştirmek için daha güçlü hale gelmiş ve değişmiştir. Dean ise Cindy ilk tanıdığında nasılsa o şekilde kalmıştır, kendisini yenilememek ve yerinde saymak bir süre sonra çiftin arasında sorunlara neden olur.Hayatlarının bu döneminde Dean ve Cindy , gençlik yıllarını ve birbirlerine aşık oldukları zamanları hatırlamaya çalışırlar.

Türü dram, romantik.Yönetmen  Derek Cianfrance
Filmin resmi sitesi : http://www.bluevalentinemovie.com/

ve ayrıca Serseriler , Ölüm odası ve  Kiracı da alternatif olabilir. Gerlim ve fazla dram kaldıramayacağım bir dönemde olmamdan dolayı  ben detaylarını verdiğim iki filmi tercih ediyorum. Bir başka tercih sebebimde Ryan Gosling  :)   Çok sevdiğim bir oyuncu. Cinayet gecesi  adlı filmde izlemiştim ilk olarak. Gerilim sevenler Kiracı yı tercih etsin. Ben bunları izleyeceğim :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

İki Kum Tanesi , zaman ayırıp okuduğunuz ve yorumda bulunduğunuz için teşekkür eder.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...